skip to Main Content
Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi
Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi

Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi

Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi

Bir çok alanda kullanılan Damla Etiket Üretimi hakkında  bilgi vermek istiyorum sizlere. Damla etiket nasıl yapılır ve fiyatları nasıl belirlenir?

Damla Etiket Üretimi Nasıl Yapılır?

Üretim için elimizde olması gereken üç ürün vardır. Bunlardan birincisi bas kes etiket makinesi. İkincisi Damla etiket makinesi. Üçüncüsü epoksi sıvısıdır. Etiketleri bastıktan sonra istediğimiz şekilde kesip özel kesim damla etiket üretebiliriz.

Damla Etiketin Yapılışı; İlk olarak ortam sıcaklığınızın 25 derecenin altında olmaması lazım. Bu sıcaklık etiketlerin pürüzsüz olmasına yardımcı olacaktır. Etiketlerimizi bas kes yardımıyla basıp kestikten sonra düzgün bir yüzeye koyuyoruz. Daha sonra iki karışımdan oluşan damla etiket sıvısını  1/1 olarak karıştırıp, etiketin üzerine döküyoruz. Bu durum, sıvının yayılma prensibine bağlı olarak etiketlerin kesik yerlerine kadar dağılmasını sağlıyor. Dışarı taşmamasına özen gösteriyoruz. Döküm işlemi tamamlandıktan sonra etiketleri kuruması için ortalama 24 saat beklemeye bırakıyoruz. Ortam sıcaklığı önemli. Belirlenen süreden sonra (24 saat) damla etiketler hazır hale gelir.

Baskının en altta  kalmasından dolayı herhangi bozulma ve çizilme riski yoktur. Üzerindeki kristal görüntü sayesinde parlak ve şık durur. Özel kesimli damla etiket yapımı tamamen etiketinizin kesimi ve baskısıyla alakalıdır. Üzerindeki katman mercek görevi görür. Bununla birlikte küçük yazılar bile net okunur. Aynalı görüntü damla etiket yapmakta baskıyla ilgilidir.

Kaliteli Damla Etiket yapmak tamamen kullandığınız ürünlerle alakalıdır. Kaliteli baskı, sıvı kullanmak çok önemlidir. Fakat Üretimin yapılacağı ortamın temiz ve istenilen derecede olması, etiketin pürüzsüz ve parlak olmasının sağlayacaktır. Kısacası ne kadar dikkat ederseniz o kadar iyi sonuç alırsınız.

Yapışma kalitesi; kullandığınız etikete bağlı sonuç olarak ne kadar iyi ürün kullanırsanız o kadar kaliteli sonuç elde edersiniz.

Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi
Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi

Damla etiket kullanım alanları konusunda herhangi sınır yoktur. Bütün sektörlerde kullanılabilir. Dış mekan kullanıma uygundur lakin yapıştırılacağı yüzeyin yağsız, kuru ve temiz olmalıdır. Damla etiket dış mekanda kullanıma uygundur.

Damla Etiket Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatı belirleyen en büyük etken etiketin ölçüsüdür fakat kullanılan malzemenin kalitesi de fiyatı belirlemekte etkendir. Baskı sistemi dijital olduğu için kaç renk olduğunun önemi yoktur. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi üretimi, damla etiket fiyatları
Damla Etiket Fiyatları ve Damla Etiket Üretimi

Damla etiket üretimi ve fiyatları

Back To Top
Ara
Call Now Button
×

 

Hoşgeldiniz!

Sipariş, soru ve istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×