skip to Main Content

Damla Etiket

Damla Etiket

Birçok alanda kullanılan damla etiket; parlak ve kristal görüntüsüyle ürünlerinizin değerine uygun bir etiket olmuştur. Size Özel tasarım ve modellerle istenilen ölçülerde imal edilmektedir. Baskı Son katmanın altında olduğu için dış mekana uygundur. Dış ve iç mekanda sararma yada solma yapmaz.

Kullanım Alanları: Mobilya Etiketi, Otomotiv Etiketi, Raf Sistemleri Etiketi, Makine İmalatı Etiketi, Akvaryum Etiketi, Promosyon Etiketi, Kapı Etiketi, Ambalaj Etiketi, Tekstil Etiketi, Aksesuar Etiketi, Beyaz Eşya Etiketi, Bilgisayar Etiketi, Turistik Aksesuarlar ..vb. Alanlarda kullanılmaktadır.

Açıklama

Damla Etiket

Birçok alanda kullanılan damla etiket; parlak ve kristal görüntüsüyle ürünlerinizin değerine uygun bir etiket olmuştur. Size Özel tasarım ve modellerle istenilen ölçülerde imal edilmektedir. Baskı Son katmanın altında olduğu için dış mekana uygundur. Dış ve iç mekanda sararma yada solma yapmaz. Damla Etik hakkında bilgi verecek olursak dijital baskıdan sonra iki kompetandan oluşan poliüretan karışımın etikete makine yardımı ile dökülmesinden sonra oluşan etiket ürünüdür. Damla etiket yapımında dikkat edilmesi gerek birçok husus vardır.  Bunlardan bazıları ortam sıcaklığı kullanılacak olan poliüretanın karışım oranı ve kalitesi yapacağınız damla etiketin kalitesini belirler. Esnek damla etiket genelde kaliteli üründen üretilmiştir demektir. Damla etiket yapılışı hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Damla etiket nasıl yapılır sorusunun cevabı ark etikettir.

KULLANIM ALANLARI: 

Mobilya Etiketi, Otomotiv Etiketi, Raf Sistemleri Etiketi, Makine İmalatı Etiketi, Akvaryum Etiketi, Promosyon Etiketi, Kapı Etiketi, Ambalaj Etiketi, Tekstil Etiketi, Asansör Etiketleri, Aksesuar Etiketi, Beyaz Eşya Etiketi, Bilgisayar Etiketi, Turistik Aksesuarlar ..vb. Alanlarda kullanılmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Leave a customer review
Back To Top
Ara
Call Now Button
×

 

Hoşgeldiniz!

Sipariş, soru ve istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×