skip to Main Content

Tekstil Kumaş Etiketleri

Tekstil Kumaş Etiketleri

Kumaş etiketler; uzun yıllardır ilgili sektörlerin vazgeçilmez etiket modeli olmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte zengin model ve renk seçenekleriyle uzun yıllar dayanıklılığı ile dikkat çekmektedir.

KULLANIM ALANLARI:

Tekstil Etiketleri – Konfeksiyon Etiketleri – Halı ve Perde Etiketleri – Çanta ve Ayakkabı  Etiketleri – Mobilya Etiketleri – Aksesuar Etiketleri – Promosyon Ürün Etiketleri v.b.

Açıklama

Tekstil Kumaş Etiketleri

Bez etiket, Kumaş Etiket, Dokuma Etiket, ve Tekstil etiketleri olarak da bilinen bir etiket türüdür. Genel olarak yıkama talimatları basıldığı için yıkamaya uygundur. Kendi imalatımız olan bez etiketleri istenilen ölçülerde ve baskı modelinde yapabilmekteyiz. Japon akmazı dediğimiz ürün kağıda benzer yapısıyla kumaş özelliği taşımaktadır ve kış makineleri ile baskı yapılmaktadır. Dokuma etiket dokuma makinelerinde isteğe özel dokunmaktadır.

KULLANIM ALANLARI:

Tekstil etiketleri,perde etiketleri,mobilya etiketleri,ayakkabı etiketleri,çanta etiketleri,kırlent etiketleri,perde etiketleri,yapıştırma bez etiketleri,baza etiketleri,büro mobilyaları,koltuk imalatı v.s.

Back To Top
Ara
Call Now Button
×

 

Hoşgeldiniz!

Sipariş, soru ve istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×