skip to Main Content

Alüminyum Etiket

Alüminyum Etiket, birçok alanda uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Uygulandığı alana değer katan aynı zamanda açıklayıcı bir etiket grubudur. Serigrafi baskı, Uv Baskı ve süblümasyon baskı modelleriyle sizin hayal ettiklerinizi biz etikete işliyoruz. Makine sektörü etiketleri olarak bilinen alüminyum etiket aslında bir çok alanda yer almaktadır.

Alüminyum etiket imalatı yapan firmamız, siz tüketicilerimize zamanında, ekonomik ve kaliteli ürünleri temin etmektedir.

Açıklama

Alüminyum Etiket, birçok alanda uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Uygulandığı alana değer katan aynı zamanda açıklayıcı bir etiket grubudur. Serigrafi baskı, Uv Baskı ve süblümasyon baskı modelleriyle sizin hayal ettiklerinizi biz alüminyum etikete basıyoruz. Makine sektörü etiketleri olarak bilinen alüminyum etiket aslında bir çok alanda yer almaktadır. Eloksallı alüminyum etiket, naturel alüminyum etiket, lazerli etiket modelleri olarak kullanılır.

Alüminyum etiket imalatı yapan firmamız, siz tüketicilerimize zamanında, ekonomik ve kaliteli ürünleri temin etmektedir.

 

Kullanım Alanları

Makine Sektörü – Endüstriye Ürünler – Mobilya Sektörü – Otomotiv Sektörü – Reklam Sektörü- Ambalaj Sektörü – Üretim Sektörü, Medikal alüminyum etiket, Tarım Makineleri Alüminyum etiket

Back To Top
Ara
Call Now Button
×

 

Hoşgeldiniz!

Sipariş, soru ve istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×