0332 342 64 85 info@arketiket.com
Minifix Imlalatı,dübelli Minifix,minifix Başlık,minifix Fiyatları,metal Dübel,kayseri Minifix,inegöl Minifix,kayseri Minifix,İstanbul Minifix,mobilya Bağlantı Elemanları, Minifix Metal Mil, Kaliteli Minifix,minifix Kullanımı,minifix üretimi

Minifix Metal Dübel

Minifix, metal dübel, ve zamak dübel olarak bilinen ürün mobilya bağlantı aparatları olarak kullanılır.  Kendinden dübelli minifix, Metal Minifix ,metal dübelli minifix ve minifix başlığı olmak üzere gruplara ayrılır. Modüler mobilya ve bir çok mobilya grubunda kullanılan minifix mobilyaların montajlanmasında ve taşınabilir olmasında çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Minifix üretiminde son teknoloji sistemlerini kullanarak sektörün lideri olduğumuzu ve ürünlerimizin istenilen çektirme kuvvetine dayanıklı olduğunu belirtmek isteriz. Kendin dübelli olan minifix modeli iki parçadan metal dübelli olan minifix modeli üç parçadan oluşmaktadır. Minifix kullanımın detaylı videosuna ve fiyat listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Minifix fiyat listesine ve modellerini sitemizden ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Minifix, metal dübel, ve zamak dübel olarak bilinen ürün mobilya bağlantı aparatları olarak kullanılır.  Kendinden dübelli minifix, Metal Minifix ,metal dübelli minifix ve minifix başlığı olmak üzere gruplara ayrılır. Modüler mobilya ve bir çok mobilya grubunda kullanılan minifix mobilyaların montajlanmasın da ve taşınabilir olmasında çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Minifix üretiminde son teknoloji sistemlerini kullanarak sektörün lideri olduğumuzu ve ürünlerimizin istenilen çektirme kuvvetine dayanıklı olduğunu belirtmek isteriz. Kendin dübelli olan minifix modeli iki parçadan metal dübelli olan minifix modeli üç parçadan oluşmaktadır. Minifix kullanımın detaylı videosuna ve fiyat listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Minifix fiyat listesine ve modellerini sitemizden ulaşabilirsiniz.